Ми знаємо багато про нерухомість, її вартість та ринкові тенденції. Ми вміємо збільшувати вартість нерухомості, знаємо, як її захистити, продати і купити.

Якщо Ви власник неліквідного об'єкта, ми допоможемо Вам оптимізувати його (розділити, об'єднати, збільшити, зменшити, зробити привабливим та ін.).

Ми допомагаємо нашим клієнтам оцінити реальну вартість їх нерухомості, допомагаємо купити і продати нерухомість.

Ми допомагаємо інвесторам заробляти на нерухомості.

Як це працює: наприклад, Ви власник земельної ділянки з цільовим призначенням ОСГ (ведення сільського господарства) площею 1 Га і вартістю 100 тис. $, Ви звертаєтеся до нас з проханням змінити призначення землі. Ми аналізуємо генплан і містобудівну ситуацію і надаємо клієнту свої пропозиції, наприклад, пропонуємо розробити детальний план території та потім змінити цільове призначення ділянки під землі промисловості. Якщо клієнта влаштовують терміни і бюджет цієї роботи, то ми починаємо реалізацію і вже через півроку у клієнта є ділянка площею 1 Га під промислову забудову, вартістю 400 тис. $. Таким чином, власник активу збільшив його вартість в 4 рази, при цьому ще й зробив добру справу, доповнив генеральний план своїм детальним планом. Таких прикладів багато, тому якщо Ви власник нерухомості і думаєте, як поліпшити її (збільшити вартість), телефонуйте і приходьте, ми знаємо багато цікавого!

залишились запитання?
запитати