НАШІ ПРИНЦИПИ

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Грамотний підхід до оформлення документів по землі, будівництва та нерухомості

ПАРТНЕРСТВО

Широке коло друзів і партнерів дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності

БЕЗ ТУРБОТ!

Ми все зробимо самі. Ніяких походів по державним установам

ПРО НАС

Компанія «Київське архітектурне правове бюро» - це команда фахівців із багаторічним досвідом у сфері будівельного консалтингу та проектування.

Ми надаємо нашим клієнтам як окремі послуги, так і комплексний супровід з питань землі та нерухомості, представляємо інтереси наших клієнтів у всіх державних установах, а також на будь-яких переговорах. Наші архітектори мають велике портфоліо проектів та унікальний досвід, що дозволяє підібрати проект, який задовольнить будь-якого замовника. У нас є дієві можливості для того, щоб перевірити будь-яку нерухомість у Києві та Київській області для спокою і впевненості наших клієнтів. Ми розуміємо як оптимізувати нерухомість для того, щоб збільшити її вартість. Ми знаємо як продати те, що погано продається.

Детальніше
Відгуки клієнтів
Ольга Андреевна

У нас была сложная ситуация: у земли было несколько собственников, дом самострой на который претендовали сразу несколько наследников.
Ребята помогли разобраться, поделили участок, вывели в единицу недвижимость для каждого наследника - мы очень довольны, спасибо за вашу работу!

Сергей Леонидович

Я очень рад, что я работаю с этой компанией. Чёткое понимание проблемы, её решение. Всегда получал нужный результат. Спасибо Анатолию за профессионализм. Всем кто читает, обращайтесь в КАПБ, не пожалеете!

Артур Борисович

Приятно работать с вашей компанией. Просто и понятно. Все договоренности выполняются в сроки, отличный результат!

Сергей Степанович

С ребятами сотрудничаем уже давно, свою работу знают, рекомендую!

залишились запитання?

Наша служба поддержики поможет поставить все точки над “И” и решится построить правильный экологически чистый, энергосберегающий дом Вашей мечты.

запитати